چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN 


قیمت : 260000 تومان


برند : Baseus


پستی چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN 


قیمت چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN  


برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN


   


برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید. 


تاریکی عملکرد هر کس را تا حد بسیار زیادی کم می کند و می توان گفت کار کردن در فضای تاریک بسیار سخت و نا ممکن می باشد. یک چراغ خوب در این شرایط می تواند ابزاری بسیار کار آمد برای شما باشد. کمپانی Baseus با ساخت چراغ خواب DGSUNاین امکان را برای کاربر به وجود آورده تا بتواند در فضا های تاریک به راحتی مسیر خود را پیدا کند و عملکرد بسیار شگفت انگیزی دارد.
بر روی بدنه این محصول یک سنسور قرار دارد که قادر است چندین کار را انجام بدهد تا کار آمد بودن خود را ثابت بکند. در قسمت پشتی این محصول یک کلید فیزیکی قرار دارد که سه حالت خاموش ، روشن و اتوماتیک دارد که وظیفه خاموش و روشن کردن آن مشخص می باشد اما حال به حالت اتوماتیک آن می پردازیم. در این حالت چراغ چندین رفتار متفاوت از خود نشان می دهد. اگر چراغ در فضایی روشن قرار داشته باشد و ناگهان محیط تاریک بشود به صورت خود به خود روشن می شود تا به راحتی بتوانید آن را پیدا بکنید و دنبال آن نگردید.
اگر چراغ خواب Baseus DGSUN یک مدت در مکان تاریک قرار بگیرد خود به خود خاموش می شود تا از مصرف باتری آن جلوگیری شود و با کوچک ترین حرکت در مقابل آن دوباره روشن می شود تا راه را به شما نشان بدهد. این محصول همان طور که در محیط تاریک بعد یک مدت خاموش می شود ، در محیط های روشن هم همین رفتار رااز خود نشان می دهد و بعد از مدتی خاموش می شود.
تاریکی که در توضیحات بالا ذکر شده ، تاریکی مطلق می باشد و در غیر این صورت عملکرد سنسور کمی ضعیف تر می شود. به همراه این محصول یک پایه مگنتی هم قرار دارد که می توانید آن را در هر مکانی نصب بکنید و بعد چراغ را به آن متصل بکنید و به دلیل مگنتی بودن به راحتی می توانید چراغ را در مواقع نیاز از آن جدا بکنید. این محصول دارای یک باتری داخلی 500 میلی آمپری بوده که قادر است مدت زمان بسیار زیادی را به همراه شما باشد و زمانی که شارژ آن به اتمام برسد می توانید از طریق پورت تایپ سی قرار گرفته در انتهای آن ، چراغ را شارژ بکنید.
جنس بدنه این چراغ از پلاستیک + ABS بوده که وزن آن را بسیار کاهش داده است. چراغ Baseus DGSUNدارای زاویه ای می باشد که آن را از سادگی خارج کرده و باعث شده تا فضای بیشتری را روشن بکند.


 تصاویر بیشتر


 چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN
چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN 


برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.


 


 


چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN ارزان , چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN با قیمت ارزان , Baseus ارزان , Baseus با قیمت ارزان , پستی چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN , اینترنتی چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN, چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN با قیمت 260000 , چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN فقط 260000 , Baseus چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN , Baseus با قیمت 260000,kharid چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN, gheymat چراغ خواب باسئوس مدل DGSUN  


بهترین سایت چراغ ,خواب ,باسئوس ,dgsun ,محصول ,روشن ,چراغ خواب ,خواب باسئوس , چراغ ,قرار دارد ,dgsun ,مشاهده جزئیات محصول منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دنیای IT سایت موزیک یاب بهترین سایت معرفی کالا نقد کره مــهارت هــای مـــن افزایش فروش شعر ها و ترانه ها/ رستم رسولي