میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 


قیمت : 4980000 تومان


برند : Miscellaneous


پستی میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 


قیمت میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 


برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200


   


 


برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید. 


سبک کلاسیک مدرن در حقیقت پیوند میان سبک مدرن و کلاسیک است. سبکی که اجزا و جزئیات کلاسیک را دارد؛ اما این اجزا با دکوراسیون مدرن هم به کار برده می شوند. هماهنگی و تقارن از شاخص ترین ویژگی های سبک کلاسیک است ، که نمود کاملی از این خصیصه را می توان در میز آیلکس مدل LIONA با طراحی متقارن و هماهنگی میان منحنی پایه ها ، کشوها و همچنین صفحه رویه با لبه های ابزار خورده آن مشاهده کرد. علاوه بر این با استفاده از کشوهای بدون دستگیره و منبت کاری ، ضمن حفظ اصالت طراحی با پرهیز از شلوغی و بی نظمی ، ظاهر مدرنی نیز به خود گرفته است.
رنگ سفید بازتابی از تمام رنگ هاست و به لحاظ بصری فضا را بازتر و منزل را روشن تر و بزرگتر نشان می دهد. انتخاب میزهای سفید، به جهت تضادی که با وسایل صوتی و تصویری ایجاد می کند، موجب تبدیل شدن خود به مرکز توجه در خانه شده و به شاخصه ی منزل شما تبدیل می شود. همچنین ترکیب آن با رنگ طلایی ظاهر لوکس و پر زرق و برقی به آن بخشیده است.
در ساخت میز لیونا از تلفیق چوب های راش سوپر وارداتی و ام دی اف بهره برده ایم که علاوه بر مقاومت و زیبایی ، مقرون به صرفه نیز باشند.
یراق آلات با کیفیت اروپایی و پیچ ها و اتصالات الیت که به صورت مخفی در کار هستند از دیگر محاسن این میزها به شمار می روند.
رنگ میزهای آیلکس همگی پلی یورتان بوده و با گذشت زمان و تابش نورهای مختلف به هیچ عنوان تغییر رنگ نخواهند داشت. حتی رنگ سفید این میزها نیز به مرور زمان ثابت می مانند.
بسته بندی میزهای آیلکس به وسیله ی نایلون حباب دار ، پلاستو فوم ، نبشی های محافظ در چهار طرف میز و در کارتن های مخصوص پنج لایه با رعایت کامل اصول ایمنی انجام شده که حتی در جا به جایی های طولانی از آسیب در امان می باشند.


 تصاویر بیشتر


 میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200
میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200
میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200


 


برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200
میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200
میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200


 


 


میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 ارزان , میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 با قیمت ارزان , Miscellaneous ارزان , Miscellaneous با قیمت ارزان , پستی میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 , اینترنتی میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200, میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 با قیمت 4980000 , میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 فقط 4980000 , Miscellaneous میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200 , Miscellaneous با قیمت 4980000,kharid میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200, gheymat میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA-WG-200  


بهترین سایت آیلکس ,liona ,تلویزیون ,ارزان ,کلاسیک ,قیمت ,تلویزیون آیلکس , miscellaneous ,کالا کلیک ,کلیک نمایید ,دیجی کالا ,مشاهده جزئیات محصول منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شیشه ها / پیلمیکر / سریالسو / پوتیتوز / جورابا / تومیتوز / لدرایران / شلوار / آساابزار / قرقاولی / آمورف / آیروفرشی / باتلپلاستیک / ترگال / چرمساران / قنادیو / دراورپلاستیک / آیگاز / ایبیچیکن / داگی / یدکیو / سالاراستیل / کلاکو / نیوکلاک / شیشه دری / Arad Branding
زنو: هنر جامعه ادبیات موضوع خاکستری ایران فیلم اَپ بروز بهترین های 99 آموزش تار و سه تار در تهران و کرج تولید و فروش پرلیت ازهردری سخنی -غدیر خم-خطابه غدیر باربری تهران سفرنامه من